Poprawa wyników treningowych

wyniki treningu

Aby poprawić swoje wyniki w treningach oraz zwiększyć masę mięśniową zaleca się wzbogacić swoją dietę o odpowiednie suplementy i odżywki. Na siłę najlepiej spisze się kreatyna ale nie pierwsza lepsza z brzegu. Najlepiej szukać czegoś co przyniesie zauważalne efekty oraz nie zrujnuje zbytnio portfela. Jabłczan kreatyny będzie doskonałym wyborem gdyż łączy bardzo dobre efekty w niedługim czasie oraz nie kosztuje majątku.

wyniki treninguJabłczan kreatyny jest niezwykle odporny na bardzo trudne warunki panujące w przewodzie pokarmowym a w dodatku bardzo dobrze się wchłania przez organizm. Niektóre inne kreatyny są bardzo mocno osłabiane przez kwasy w żołądku przez co niestety tracimy na efektach podczas ćwiczeń. Mało tego, jabłczan kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych jak ma to niekiedy miejsce przy zwykłych monohydratach. Regularne używanie podczas cyklu treningowego efektownie doprowadzi do wzrostu siły oraz masy mięśniowej. Kreatyna z jabłczanem jest polecana dla bardzo wymagających osób, które muszą uzyskać jak najlepsze wyniki w dyscyplinach siłowych oraz szybkościowo-siłowych.

Bardzo dobrym pomysłem jest wspomaganie kreatyny poprzez dodatkowe suplementy diety. Z pewnością na jakość wchłoniętych związków kreatyny będą miały witaminy i minerały. Ich odpowiedni poziom jest bardzo korzystny dla kreatyny, gdyż wspomaga transport z układu pokarmowego do poszczególnych mięśni. Witaminy można nabyć zarówno w kapsułkach jak i w proszku. Proszek naturalnie rozpuszcza się w wodzie i ma świetny smak, więc stosowanie ich w tej formie z pewnością nie będzie utrapieniem tak jak ma to miejsce przy niektórych suplementach.

Niezwykle ważną rzeczą jest sprawdzanie pojemności opakowania, by nie zrobić się w konia. Kreatynę zwykle dawkuje się po ok. 16 kapsułek dziennie. Z tego powodu kupując opakowanie mające 60 kapsułek raczej zbyt dużego efektu nie wywołamy. Tym bardziej, że kreatynę należy stosować również w dni nie treningowe. W takich samych porcjach. Producenci celowo sprzedają małe opakowania by wywołać efekt placebo na konsumentach i tym samym zachęcić ich do większych zakupów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*