Trening EMS – zajrzyj na Mokotów

Trening EMS to prawdziwy hit w ostatnim czasie. Wiele osób uwielbia go nie tylko za krótszy czas trwania, lecz także za niesamowite efekty. Zgubienie zbędnych kilogramów i zbudowanie masy mięśniowej to dla wielu osób wyzwanie, któremu trudno sprostać. Na co dzień jesteśmy zapracowani, wciąż się spieszymy i niełatwo jest odnaleźć choćby godziny na prawdziwy trening na siłowni. Właśnie z tego powodu warto zainteresować się EMSem – ćwiczenia trwają jedynie 30 minut! Zobacz, jak działa trening EMS i gdzie możesz się na niego zapisać w Warszawie.

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja mięśni. Być może już wcześniej słyszałeś o tej metodzie. Stosowana jest w fizjoterapii oraz medycynie. Obecnie zastosowanie znalazła również w sporcie. Podczas treningu EMS Twoje mięśnie są dodatkowo stymulowane, co sprawia, że 30 minut takiego wysiłku odpowiada około dwugodzinnemu treningowi na siłowni. Trening EMS wykonywany jest pod okiem doświadczonego trenera personalnego. Dzięki niemu możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit, zbudować masę mięśniową oraz poprawić wydolność organizmu. EMS wzmacnia też mięśnie, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej masy ciała. To jednak niejedyne korzyści, płynące z tej formy aktywności.

Zalety treningu EMS

Trening EMS doskonale sprawdzi się niemal u każdej osoby. Bez względu na to, czy walczysz z nadwagą, czy też chcesz poprawić swoją kondycję, możesz z niego skorzystać. Jak już wspomnieliśmy, trening ma świetne działanie odchudzające i wysmuklające. Dodatkowo:

  • przyspiesza metabolizm,
  • łagodzi bóle pleców,
  • pozwala na oszczędzenie czasu,
  • gwarantuje widoczne efekty już po 4-6 tygodniach,
  • pomaga przywrócić formę po kontuzjach,
  • zwiększa wydolność organizmu,
  • pozwala na spalenie do 500 kcal w ciągu jednego treningu,
  • stymuluje mięśnie głębokie,
  • nie obciąża stawów,
  • poprawia samopoczucie.

Niewątpliwą zaletą treningu EMS jest także jego krótki czas trwania. Wystarczą dwie sesje po 30 minut w tygodniu, być zauważył satysfakcjonujące rezultaty.

Trening EMS w Warszawie – cena

Trening EMS w Warszawie staje się coraz bardziej popularny, a miejsca, oferujące tę aktywność rosną jak grzyby po deszczu. Na Mokotowie warto odwiedzić salon Bodybar, gdzie możesz udać się na trening EMS pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Koszty takiego treningu zależą od częstotliwości uczęszczania. Pakiet 8 sesji dla jednej osoby to około 1000 złotych. Ceny zmieniają się w zależności od obowiązujących promocji. Oczywiście im więcej treningów wykupimy, tym cena pojedynczego będzie niższa. Dodatkowo Bodybar oferuje możliwość ćwiczeń w parze – wówczas koszt zakupu odpowiednich karnetów będzie niższy.

Trening EMS to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą efektywnie schudnąć, poprawić wygląd swojego ciała, wzmocnić mięśnie i zwiększyć wydolność organizmu w relatywnie krótkim czasie. Jeśli więc chcesz zadbać o formę, zdecyduj się właśnie na tę formę aktywności! Nie masz pewności, czy EMS jest dla Ciebie? W Bodybar na Mokotowie otrzymasz darmowy trening próbny. Zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę już dziś.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*