Venus Freeze, czyli rewolucyjny zabieg ujędrniająco-modelujący

Venus FreezeLato to czas gorących dni, większej ilości wolnego czasu, a także mniejszej ilości ubrań na sobie. No właśnie i ten ostatni aspekt spędza sen z powiek wielu kobietom, które chciałby założyć krótką sukienkę, bluzkę na ramiączkach czy szorty. Pozimowe pozostałości zarówno w postaci kilogramów jak i centymetrów skutecznie uniemożliwiają zmianę garderoby na letnią. Na szczęście modelowanie sylwetki w dzisiejszych czasach to przyjemność, której może poddać się niemal każda kobieta.

Znajdź alternatywę dla smukłej i jędrnej sylwetki

Poranny jogging, kilka godzin na siłowni, przejażdżka na rowerze czy górska wspinaczka – możliwości zadbania o jędrną i piękną skórę jest wiele. Do tego jeszcze zdrowe, pozbawione tłuszczy, węglowodanów i cukrów jedzenie, podane w pięciu małych porcjach. I tak każdego dnia. Zachowanie wszystkich zasad racjonalnego i zdrowego trybu życia to ciężkie zadanie, a zdecydowana większość kobiet zwyczajnie nie ma na wszystko czasu. Ale nie musi mieć, bo jeśli zapragnie to piękne ciało może zyskać w zaledwie kilka godzin. Zabieg ujędrniająco-modelujący Venus Freeze odpowiada na najważniejsze potrzeby kobiet – ujędrnia „uśpioną” po zimowych miesiącach skórę, zwiększając jej elastyczność oraz modeluje całą sylwetkę zapewniając efekt utraty kilku centymetrów w newralgicznych miejscach. Sam przebieg zabiegu jest bardzo prosty i opiera się na kilku krokach, przedstawionych na stronie internetowej: http://www.klinikiziemlewski.pl/modelowanie-sylwetki.

Pozbądź się cellulitu raz na zawsze

Co jest największą zmorą kobiet? Cellulit. W swoim życiu borykała się z nim niemal każda kobieta i wie, że usuwanie cellulitu to ciężka walka. Nie ma reguły – pomarańczowa skórka może pojawić się zarówno na wysportowanym ciele 20-latki, zadbanej skórze 40-latki, a także dojrzałym ciele 60-latki. Najważniejsze jednak, że w każdym wieku możesz z nią walczyć. I to bez wysiłku, a jedynie z urządzeniem Venus Freeze. Innowacyjne urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię (MP)2, w którym kryje się cały sekret skuteczności zabiegu. Wykorzystuje od technologię fal radiowych RF trzeciej generacji. Podczas zabiegu prąd przepływa przez wiele elektrod, a jednocześnie skupia się między nimi, wytwarzając jednolite elektromagnetyczne pole o wysokiej częstotliwości. To właśnie dzięki jego zastosowaniu skórka pomarańczowa jest niwelowana, a wręcz rozbijana przez laser. Jednolite ogrzewanie zapewnia równomierne działanie lasera i docieranie jednocześnie do wielu warstw skóry. W efekcie skóra jest jędrna, gładka i wymodelowana.

Idealne ciało przez cały rok

Latem dobrze chciałyby wyglądać nie tylko kobiety. Także mężczyźni chcieliby przechadzać się po plaży bez koszulki, w krótkich spodenkach. Zabiegowi Venus Freeze z powodzeniem mogą poddać się panowie, którzy chcą zgubić kilka centymetrów. Urządzenie posiada certyfikat FDA, który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo. Modelowanie sylwetki to zabieg, na który kobiety i mężczyźni decydują się zazwyczaj w okresie wakacyjnym, ale nie ma żadnych przeciwskazań, by stosować go także w innych porach roku. Medycyna estetyczna to dobrodziejstwo, z którego korzystać możemy cały rok, oczywiście pod okiem fachowców i specjalistów, którzy zapewnią skuteczne i bezpieczne działanie. Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski oferuje wiele zabiegów modelowania sylwetki, a pełną ofertę można poznać wchodząc na stronę http://www.klinikiziemlewski.pl/.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*