Zabiegi odchudzające na ciało

odchudzanie dermed
Zabiegi odchudzające w gabinecie DER-MED w Krakowie

Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED w Krakowie zaprasza na zabiegi odchudzające ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane przez profesjonalistów, w miłej atmosferze, na wysokiej jakości produktach kosmetycznych i nowoczesnych urządzeniach. Wszystko w otoczeniu eleganckich wnętrz. W ofercie Centrum DER-MED znajdą Państwo zabiegi wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, likwidujące cellulit i ujędrniające skórę. Za sprawą centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED nie musisz narażać się na inwazyjne i bolesne zabiegi chirurgii plastycznej. Centrum DER-MED w Krakowie oferuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki.

Polecamy bezinwazyjny, niezwykle skuteczny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej Coolsculpting by Zeltiq opierający się na uszkadzaniu komórek tłuszczowych za sprawą zastosowania niskich temperatur. W ofercie Centrum DER-MED znajdą Państwo również niezwykle skuteczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg zmniejszający obwód ud i brzucha Ultracontour opierający się na wykorzystaniu ultradźwięków.
Kolejną propozycją od Krakowskiego DER-MEDu jest rewolucyjna metoda usuwania cellulitu z jednoczesnym modelowaniem i ujędrnianiem ciała oraz redukcją tkanki tłuszczowej. Opiera się ona na technologii Endermologie. Gabinet DER-MED proponuje też profesjonalne porady dietetyczne wraz z rozpisaniem odpowiedniej diety oraz zalecenia, co do odpowiedniej aktywności fizycznej. Oprócz tego zapraszamy Państwa na laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej metodą Sciton.
Wszystkie proponowane zabiegi wykonywane są przez profesjonalny personel centrum Kosmetyczno – Dermatologicznego DER-MED. Ponadto w ofercie znajdują również relaksujące i lecznicze masaże, kapsuła miniSPA i szeroka oferta zabiegów na ciało zarówno upiększających jak i wspomagających leczenie problemów skórnych. W pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi wykonywane w profesjonalnej atmosferze, na nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach i w otoczeniu niebanalnych wnętrz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*