Co to jest endermologia?

Co to jest endermologia?

Co to jest endermologia?Endermologia jest masażem podciśnieniowym, który odchudza i ma działanie antycellulitowe. Działa on na tkankę łączną skóry, dzięki czemu możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę oraz nawet poprawić kontur twarzy. Na czym polega ten masaż i czy rzeczywiście przynosi on wymierne korzyści. Oraz o czym przy okazji pamiętać, żeby efekty te były bardziej wymierne i utrzymywały się dłużej?

Jak przebiega endermologia?

Masaż, łączony z podciśnieniem, uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, która jest odporna na dietę oraz ćwiczenia. Masaż ten stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Ogromna siła nacisku oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączą, przyczyniając się do odchudzenia, odmłodzenia i oczyszczenia. Zmniejsza także różnego rodzaju bóle. Dzięki temu, że jest nieinwazyjną techniką, skorzystać z niego może praktycznie każdy, kto boryka się z problemem cellulitu. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia do masażu, który składa się z dwóch rolek oraz łagodnie działającego systemu ssącego. W wyniku tegoż działania, tkanka się rozciąga i prowadzi to do redukcji cellulitu. Endermologia LPG bywa porównywana z liposukcją, jednak różnica jest zasadnicza, a objawia się tym, że liposukcja jest fizyczną ingerencją w ciało ludzkie. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z endermologii, by sprawdzić, jakie przynosi efekty, zanim zdecyduje się na liposukcję. Jest to częste działanie.

Endermologia i jej efekty

Zabiegi te, pozwalają na zmniejszanie obwodu ciała, poprawiają krążenie, zmniejszają ból i skurcze mieście. Zabieg ten opatentowany został w Stanach Zjednoczonych. Efekty, w połączeniu z odsysaniem tłuszczu prowadzi do redystrybucji skory i usunięcia wgłębień. Decydując się na tego typu zabiegi, należy mieć na uwadze, że zazwyczaj potrzeba od 14 do 28 sesji po 45 minut. Dopiero po tym czasie będą widoczne pierwsze wyniki. Dodatkowo konieczne są comiesięczne zabiegi, które podtrzymują gładki wygląd skóry.

Dla kogo endermologia i gdzie z niej skorzystać?

Endermologia najlepiej sprawdzi się u osób w wieku pomiędzy 30 a 45 rokiem życia. Osoby, które nie będą wykonywać regularnym ćwiczeń, mogą zobaczyć jedynie tymczasowe efekty. Konieczne jest także picie dużej ilości wody, zwłaszcza w dniu zabiegu. Kosmetolodzy, którzy zajmują się wykonywanie tych zabiegów, zalecają picie nawet do 8 szklanek wody dziennie. Wspomaga to także usuwanie toksyn z ciała. Do głównych przeciwwskazań należą:

  • ciąża;
  • nowotwór;
  • żylaki;
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
  • zapalenie i choroby skóry.

Z zabiegów tych skorzystać możecie w odpowiednio do tego przygotowanych gabinetach kosmetologicznych. Gabinety takie znajdziecie w każdym dużym mieście, m.in. Katowice. Endermologia to zabieg, o którym warto dowiedzieć się więcej.

Sprawdź usługę na Endermologię w salonie Idealnie.eu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*