Odchudzanie z kreatyną

odchudzanie z keratyną

Wśród ludzi na całym świecie, nie tylko kobiet ale również i mężczyzn, zakiełkował następujący mit: by schudnąć trzeba stosować drakońskie diety. Nie ma nic bardziej błędnego, można nawet powiedzieć zgubnego, niż takie myślenie.
Zarówno panie jak i panowie z całego świata „katują” się jedząc posiłki składające się z niewielkiej ilości kalorii. W ten sposób wyniszczają tylko swój organizm, sieją w nim spustoszenie, sprawiają, że komórki nie mają podstawowego budulca potrzebnego im do rozwoju.
Każda kobieta oraz każdy mężczyzna, który racjonalnie podchodzi do tematu swojej wagi wie, że dieta to tylko jeden z elementów jaki wchodzi w skład odchudzania. Ci, którzy mieli okazję korzystać z siłowni bądź porad profesjonalnego trenera wiedzą, że bardzo ważną rzeczą jest kreatyna. Większość z Was pewnie popuka się w tym momencie w głowę. W końcu substancja ta wspomaga rozrost tkanki mięśniowej, a co za tym idzie masy, jak więc ma podziałać na spadek zbędnych kilogramów? Odpowiedź jest prosta.
Kreatyna, dodatkowo wspomagana białkiem, działa bardzo pozytywnie przy redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki niej osiągniemy lepsze i trwalsze wyniki. Najważniejsze jest jednak, że nasza sylwetka będzie smukła i wysportowana, co za tym idzie nasze ciało będzie zaopatrzone w mięśnie, które dadzą nam siłę. Jest to o niebo lepsze niż zwykła „chudzina”, która nie potrafi podnieść nawet najlżejszego ciężarka.

Odchudzanie z kreatyną

Jak więc powinna wyglądać nasz proces odchudzania? Przede wszystkim nie może w nim zabraknąć treningu siłowego połączonego ze spożywaniem białka. Dzięki niemu stracimy zbędne kilogramy, a także zyskamy „kilka” potrzebnych nam mięśni. Dodatkowo ćwiczenia aerobowe, a także kreatyna. Ta ostatnia jest niezbędna by osiągnąć wymarzony efekt.
Jeżeli więc podjąłeś ważną decyzję, iż chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów zaopatrz się w duży słoik kreatyny, odpowiednio rozpisaną dietę, a także sporo niezbędnej motywacji, gdyż cały proces nie jest rzeczą łatwą. Pozostaje Ci tylko ćwiczyć z głową i stosować się do naszych wskazówek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*